Kuchyňská dvířka

Tisk Email

Výběr lamino a thermopal-lesklé desky - Materiál korpusů 

Lamino – Egger, Kronospan, Glunz, Říčany
MDF   - GRENA, Trachea, SMAKO, LUCEO, FOLIFORM,
Hliníková dvířka – profily A,B,C,D,E,F
Roletová - REHAU 


Lamino nebo Lamino + hliníkový úchyt
Lamino o síle 18 mm ohraněné ze třech stran tvrzenou ABS hranou, v horní části pak opatřené průběžným hliníkovým úchytem. Do laminových dvířek nelze vsadit skleněnou výplň ani zhotovit výfrez. Pohledová i zadní strana lamino dvířek je stejná.

Hliníkové uchytky
Možnost 1 - vyberte si 
Možnost 2 - vyberte si 
Možnost 3 - vyberte si 
Možnost 4 - vyberte si 

 

MDF folie + lesk
Lisovaná folie s vysokým leskem na MDF desce o síle 18 mm, která může mít různé podoby výfrezu. Lze do nich vsadit skleněnou výplň o síle 4 mm. Zadní strana dvířek není ve všech dekorech. Barevné provedení a typy výfrezů všech pohledových ploch se řídí dle aktuální nabídky.

 

Masiv
Masivní dřevo o síle 20 mm, které může mít různé podoby výfrezu a lze do nich vsadit skleněnou výplň o síle 4 mm.   Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní materiál, může docházet k drobným odlišnostem v barvě a struktuře let mezi jednotlivými dvířky. Zadní stěna je vždy ve stejném provedení jako čelní pohledová plocha.

Luceo - vyberte si masivní dvířka

 

Lakový povrch s vysokým leskem
MDF desky lakované polyesterovými laky ICA, které vynikají svou kvalitou a tvrdostí, díky které je dosažen vysoký lesk. Velkou výhodou je možnost lokálních oprav a oživení lesku i po delší době. Oproti běžně používaných lakům jsou šetrnější k životnímu prostředí.

 

Hliníkové rámečky pro skleněnou výplň
Lze do nich vkládat pouze skleněnou výplň o síle 4 mm. Hliníkové rámečky lze použít pro horní i dolní skříňky a také jako čela zásuvek.

 

Anketa

Počet přístupů

DnesDnes69
VčeraVčera105
Tento týdenTento týden69
Tento měsícTento měsíc2832
CelkemCelkem316408