Podlahy

Tisk Email

 

Mimořádná akce na laminátové podlahy KAINDL 


Nabídka laminátových podlah KAINDL za super cenu: 200 Kč/m2
 

Dub K3627

Buk K3490

Buk selský K3335

Javor K3365


Podlahy jsou naší nedílnou součástí, navíc dávají bytu svůj nezaměnitelný charakter 
Laminátové plovoucí podlahy patří mezi módní a hojně používané podlahové krytiny. Jsou vyráběny v široké škále dekorů dřeva a barevných odstínů. Nižší cena oproti dřevěným podlahám je dána konstrukcí plovoucí podlahy. Nášlapná vrstva je tvořena melaminovou pryskyřicí na podkladním dekoračním folii, která je nejčastěji v dekoru dřeva, ale může imitovat také kámen nebo dlažbu,koberec. Čím kvalitnější je melaminová pryskyřice, tím vyšší je číslo udávající kvalitu povrchu a možnosti uplatnění laminátové plovoucí podlahy a to od AC2- 23,AC3 – 31,AC4 – 32, AC5 - 33. Střední vrstva, ve které je vyfrézováno pero a drážka, je vyrobena za speciální dřevovláknité HDF desky, čímž je dána velká tlaková pevnost hotové podlahy. Spodní stranu dílce tvoří pryskyřicová protitahová balanční vrstva, která chrání před vlhkostí a zajišťuje tvarovou stálost dílce plovoucí podlahy.Plovoucí podlahy se dnes dělají již s ochranou vrstvou a impregnací hran při zatečení kapaliny, aby se podlaha nezdeformovala, přičemž takto upravená plovoucí podlaha je o něco dražší než klasická plovoucí podlaha.Navíc v dnešní době se plovoucí podlahy lepí jen zřídka, kvůli novému systému click2click, který umožňuje i renovaci poškozené desky plovoucí podlahy.

Dřevěné a bambusové podlahy patří mezi stále více se rozvíjející podlahové krytiny, které jsou příjemnější jak na dotek, tak na pohled,jsou více odolnější než plovoucí laminátové podlahy a navíc se dají několikrát brousit a upravovat dle typu podlahy.Cena je sice vyšší, ale v návaznosti na lepší laminátové podlahy se cena liší minimálně.Výběr z několika druhů, od základních listnatých a jehličnatých dřevin evropského typu až po dřeviny exotické. Podlahy se ještě liší dle kvality na 2 a 3vrstvé, dále na lamelové,masivní, kazetové, bambusové a to s úpravou lakovanou nebo bez povrchové úpravy.Výhody plovoucí podlahy:
     

• nízké pořizovací náklady
• dobrá odolnost proti poškrábání
• široká škála vzorů a barev   

 


 
Kronopol


 
Kronotex

 

 

 

 

 

 


Balterio 

 
- laminátové
- dřevěné

 
Eko Wood

 
- laminátové
- dřevěné

 

Plovoucí podlahy dodáváme pouze od kvalitních a osvědčených výrobců, jakými jsou Parador, Balterio, Tarkett, Kronotex, Kronopol.
Dřevěné a bambusové podlahy dodáváme pouze od kvalitních a osvědčených výrobců, jakými jsou Parador, Balterio, Tarkett, Ekowood, BLB, Berg

                 
Terasové podlahy – Terasové podlahy nabízíme  v několika různých provedeních. Dřevěné – dub, douglaska, merbau, modřín nebo Grenadeck a grenacon - přírodní dřevěná vlákna 60% a polypropylen 40% přičemž tyto terasové podlahy s porovnáním s dřevěnými nemají třísky a trhliny,růstové defekty,mají vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům,dřevokazným houbám a škůdcům,snadnou údržbou pouze voda, díky neviditelné upevňovací technice jsou i velmi estetické, neboť nevidíme žádné vruty.

 

Anketa

Počet přístupů

DnesDnes69
VčeraVčera105
Tento týdenTento týden69
Tento měsícTento měsíc2832
CelkemCelkem316408